| Secretkkk a întrebat:

Am o nelamurire, intretin relatii sexuale numai cu una si aceiasi persoana cu prietenul meu, dar pina la el am fost virgina, acum cind o fac ma simt bine, dar daca se intimpla sa nu o facem o saptamana sau doua il introduce foarte greu si am dureri, dar daca se intimpla sa nu o fac o luna e vai si amar parca as facio prima data... de ce asta?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai trebuie sa mentii cateva relatii ca sa te obisnuiesti daca persista problema inseamna ca ai probleme de nu te simti bine.

| Eufourikul a răspuns:

Probabil nu te exciti destul si in momentul acela vagina ta nu se largeste! iti recomand preludiul inaintea actului sexual

| fosnet a răspuns:

Nu te lubrifiezi suficient; mai multa rabdare si tandrete din partea luiar putea rezolva problema.

| Ionut_6463 a răspuns:

Cati ani ai?

| Secretkkk explică:

Dar e foarte tadru, rabdator si foarte incet mereu ma ia asa usor si romanitik

| Secretkkk explică:

Si ce probleme as pute sa am? ca sunt perioade cind o facem si citeva saptaminii zi de zi si atunci totul e bine, iar cind fac o pauza e totul ca la inceput

| Secretkkk explică:

18 si 7luni virsta mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai zici ca-ti face oral.deci te lubrifiaza destul, si nu ar trebui sa te doara.