| Anastasy a întrebat:

Am 15 ani si am ciclul neregulat,niciodata pina acum nu a fost pe aceiasi data , citeodata am avut si de 2 ori pe luna , in rest parca ma simt bine! Prima oara am avut pe 17 noiembrie pe urma 9 decembrie si in aceiasi luna pe 31decembrie apoi pe 25 ianuarie in februarie a tinut doar 2 zile pe 15 si 16 Ce se intimpla? Sunt inca virgina !

2 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Poate sa ia la 2 ani pana ciclul menstrual se balanseaza, adica vine in mod regulat, nu te speria e ceva normal.

| dulce35 a răspuns:

Nu te speriahappy e ceva normal.pentru ca ciclul trebuie sa se regleze, dar ar fi bine sa mergi la un ginecolog ca sa te lamuresti mai binebig grin