| andreiciobanu23 a întrebat:

Am o partenera, foarte draguta, inteligenta si cred ca o iubesc. Nu stie ca am micropenis. Ce ii spun?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai nanopenis e bine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Inainte de a-i spunce ceva, instaleaza-ti pe ecranul telefonului o imagine cu o vulva cat mai apetisanta si exerseaza o vreme linsul ''pasaricii'' cu scopul de a-ti antrena cat mai bine... limba. rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Că ai o limbă foarte pricepută plus zece degete, chiar și mai și!
Sau... nu?!?

| Eugen80 a răspuns:

Ii faci resoftare.
Denumirea asta e o prostie si daca chiar ai penisul mic, satisfa-o cu mana si limba si gata.
Daca habar nu ai sa faci nimic cu nimic, nu iti trebuie nici o femeie langa tine, vezi-ti de viata ta.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
In primul rand, nu stiu ce varsta ai si ce intelegi tu prin micropenis.
Ideea sta in felul urmator: marimea penisului, la fel ca si marimea sanilor in cazul fetelor/femeilor e inscrisa in codul genetic, DNA, al fiecaruia dintre noi, in functie de sex.
Deci, la acest capitol, nu ai ce face. Vorbeste cu ea, fii deschis cu ea si daca crezi ca ea nu ar fi multumita la capitolul sexual de performanta penisului tau iti sugerez sa mergi la un psiholog ce are competente pe probleme sexuale si de cuplu. Ea va stii sa te ajute.
Mult succes!