| Heys a întrebat:

Am o prieten care mi-a cerut ajutorul! ea vrea sa seduca o alta fata mie mi se pare chiar airea si nu am stiut ce sa ii zic cu ce ar putea sa impresioneze din punct de vedere sentimental o fata pe alta fata?

1 răspuns:
| Ramonaaaa a răspuns:

Este pe invers sau este doar intr-o 'cautare a identitatii' ca sa zic asa raised eyebrows?
Oricum ar fi,ca sa faci o fata sa te placa trebuie sa ai mai intai mare grija la igiena personala(cred ca stii in ce consta asa ca nu iti mai zic),un parfum dragut aplicat dupa urechi sau pe gat,niste haine dragute,seducatoare,un par natural,frumos(fara tone de kile de fixativ,ceara de par si altele),unghii frumoase si ingrijite,etc.
Dar poti in primul rand sa seduci o fata printr`un comportament frumos, sa ii arati ca ai aceleasi pasiuni ca ea, ca sunteti compatibile din toate punctele de vedere.