| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Multe fete sunt ingropate in trecut din punct de vedere sentimental?

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

E o prostie, cele mai de succes relatii se bazeaza pe simplitate, alea sunt niste aiureli a unor oameni care nu pot sa priveasca in fata, care cred ca nu au ficatul sau splina daca nu este un/o idiot/a langa ei ca sa ii faca sa plangawinking
pur si simplu penibil, viata asta are si alte valori.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca era sa fie asa putine mai erau cu barbati care se lafaiau in pat dar multe isi traiesc viata cu varf si indesat.

| Felix2009 a răspuns:

Mai dar ce intrebare ai pus si tu... Nu cred sa fie multe, in general fetele merg mai departe fara sa le pese prea mult, dar sunt si exceptii si atunci ele sufera profund, am vazut eu