| Masinistul a întrebat:

Am o prietena care a fost prostituata, si mi-a povestit cum i-a facut sex oral prietenului lui, oare daca ii propun si eu asta, imi va accepta? nu am avut tangente cu prostituate si de asta intreb

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, daca ii oferi bani, asa cum se plateste la prostituate, ai toate sansele sa-ti faca si tie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate presupune ca va accepta solicitarea ta. Macar si din curiozitatea ei de a-ti vedea si ''studia'' marimea si aspectul sculei tale. big grin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salut.

I-a facut sex oral prietenului lui? Adica al lui sau al ei? Sau?

Dar oricum, daca a facut asta, probabil ca ar accepta si din partea ta. Bafta!

| Sofer a răspuns:

Propune-i sa vezi dacă accepta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa îți facă tot tacâmul daca e