| BibiIVI0IX a întrebat:

Mi-a zis o prietena ca i-a facut oral prietenului ei.si ca ea a simtit sperma. ea crede ca poate ramane insarcinata laughing)straight face spune-tii voi ca nu-i asa si argumentati...pe mine nu ma crede

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Inainte sa faca lucrul asta ar fi trebuit sa se informeze.
In fine!
Nu, nu poate ramane insarcinata.
Ca sa fi ramas insarcinata, era nevoie de un contact sexual, sa fie in perioada fertila si sa-si dea drumu' in vaginul ei (adica sperma sa fi patruns in vagin).
Doar asa poate ramane insarcinata!

3 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Nu are cum.Pentru o sarcine e nevoie de un vagin si un penis, nu o gura si un penis, sau o mana sau altceva.Sa stea linistita!

| Mann02 a răspuns:

Da-ne adresa de facebook sa ii spunem laughing, numai daca e frumoasawinking
Nu ai cum sa ramai insarcinata, trebuie sa intre prin alta parte ca sa ramai.
Stomacul nu are legatura cu uterul, ce trece prin stomac nu trece prin uter ca sa ramai insarcinata, si in plus spermatozoizii mor in stomac de la fiere big grin

| Alcyon a răspuns:

Spune-i prietenei tale sa se lase de sporturi de-astea. Daca pune astfel de intrebari, e clar ca habar n-are cu ce se mananca sexul. Mai tarziu o sa planga, ca o sa se trezeasca, cu cine stie ce boli.