| girl55 a întrebat:

Am o prietena care are 14 ani si mi-a marturisit ca a facut "laba" si ii este frica sa nu afle mama ei nu stie ce sa faca crede ca s-a dezvirginat plz un raspuns urgent...

Răspuns Câştigător
| swagMeOutBitch a răspuns:

In primul rand daca e fata nu are cum sa faca ''laba'', draguta si in al 2lea rand daca nu si-a introdus nimic in vagin nu are cum sa se fi dezvirginat. Acum fetii i-a placut, nu inteleg dc plange k proasta[masa nu are cum sa afle daca nu ii spune]

| CryChristiAN a răspuns (pentru swagMeOutBitch):

Nu ii spune lui masa, dar ii spune prietenei ei? Dau la pariu cu Brenciu ca ea este fata care a facut ''laba''.

| swagMeOutBitch a răspuns (pentru CryChristiAN):

laughing))asta nu stie sa scrie, da, face ''laba''

| girl55 explică (pentru CryChristiAN):

Hai jet si numai comenta atata de unde si u ca am fact-o eu nebunule mai controlat tu|;]]]]]]]]]]]]]]

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adică s-a masturbat, ai "tradus-o" bărbătește.
Dacă a folosit obiecte care le-a introdus în vagin, totul este posibil.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Jorj a răspuns:

Important e sa ii placa cerealele

| pursisimpluAlex a răspuns:

laughing amuzant fetele nu fac "laba" daca se dezvirgina sigur observa asa ca sa stea lin.

| stefy4tfg7yn a răspuns:

Eu i-asi recomanda sa faca un test de sarcina.Iar daca nu este pozitiv nu are de ce sa se teama.Eu îi tin pumni. Sper ca am ajutat-o.

| suntserios a răspuns (pentru stefy4tfg7yn):

Huh? cu ce crezi ca a ramas insarcinata? cu degetul? o sa nasca o unghie?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru suntserios):

Uni de pe TPU sunt panarama rau...

| DrunkenRat a răspuns (pentru stefy4tfg7yn):

Cum sa-si faca asa ceva omule? ce poate sa nasca daca s-a masturbat, un castravete?