| adi_7221 a întrebat:

am si eu o intrebare daca ma poate ajuta fetele cu parerea lor.
as vrea sa o trezesc pe prietena mea dimineata cu sex oral! ce parere aveti?
risc sa am o cearta?
vi sa mai intamplat?
multumesc.

12 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu te repezi ca in oala cu mancare mai. O imbratisare, o mangaiere, ii faci cu preludiu si cu rabdare, daca nu vrea are timp sa te refuze pana ajungi acolo. E o idee foarte buna, si puteti face cu randul - dar la inceput ia tu initiativa. Daca e ok prietena ta veti avea o zi mai frumoasa amandoi. Daca te respinge initial ar putea fi jenata din alte motive, dar ai rabdare, nu forta nimic, a doua zi s-ar putea sa fie pregatita. Sau a treia.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pai normal ca asta ai intrebat, pustimea si-a imaginat ca vrei s-o trezesti cu biberonul si nu stii daca iese scandal, chiar eram curios cati inteleg gresitlaughing

| Narfundo a răspuns:

Dai bataie.Umplei guratongue. Fa-o sa planga-n dimineata asta.

| HelpBoy a răspuns:

Pai ti-a mai facut sex oral?

| ServanaAtoni a răspuns:

Nu, nu mi s-a intamplat.
ai putea sa vorbesti mai intai cu ea sa vezi daca ii surade ideea, apoi treci la actiune.
eu nu vad de ce s-ar supara...mai de graba e motiv de bucurie.
ati mai facut sex oral pana acum? daca da, nu cred ca se va supara.

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Tu făcîndu-i ei, sau ea ție?
Pentru unii oameni ar conta enorm aspectul ăsta, probabil și ei i s-ar putea părea important.

| Mihaitsa22 a răspuns:

Frate, incearca! Daca te musca tipa, e la risc...macar stii ca ti-ai pleoshcait putsa peste gura eilaughing) Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa`ooo! o sa-i placaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!happy Nu stiu ce s aspun pentru ca nu stiu ce fire are prietena ta.

Ii plac astfel de surprize?hee hee
Dupa parerea mea nu ar reactiona tocmai binehee hee acum nu stiu, poate ei ii place. Sti ce. incercarea morte n-arelaughing Baftahappy

| adi_7221 explică:

Salutare la toata lumea, multumesc pentru raspunsuri dar ma refeream sa ii fac eu eu nu invers!happy

| adi_7221 explică:

Salutare la toata lumea si va multumesc pentru raspunsuri si ajutor dar ma refeream la faptul sa ii fac eu ei nu invers, ce parere averti? multumesc anticipat

| SenzatzyLaPlik a răspuns:

Nu stiu...Inceark si vezi cum reactioneazatongue

Bafta!laughing