| Andreea1095 a întrebat:

Am o prietena ce sta cu un băiat căsătorit și mi-a povestit ieri ca a avut un contact sexual cu el, el a terminat pe fundul ei iar cât el a fost la baie ea si-a introdus o picătură din sperma în vagin pentru ca e disperata sa rămână însărcinată cu el.Aici vine întrebarea.Noi ne-am tot contrazis ieri. Exista șanse sa rămână dacă el nu a terminat în ea? Dar sperma a ajuns introdusa de ea în vagin la un minut după ce el a terminat? Menstruația trebuia sa îi vina luna trecuta pe 15 dar nu i-a venit

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai o prietena sau este vorba de tine?

| Andreea1095 explică (pentru darrio2007):

Te asigur ca nu e vorba de mine.Eu am o relație de 2 ani și jumătate și nu se pune problema unui copil momentan pana nu ne stabilizam din toate punctele de vedere.

| darrio2007 a răspuns (pentru Andreea1095):

Daca tu ai pus intrebarea asta pentru ea, inseamna ca nici tu nu stii chestiile astea. Desi arati ca stii.

| Adry05 a răspuns:

Mama parca-s telenovelele alea la care se uita maica-mea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Telenovela. Da e posibil

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai vrea sa ramai insarcinata cu un barbat insurat?
Daca este insurat, evident ca nu se poate casatorii cu ea, deci, isi complica existenta inutil!
Eu as sfatui-o pe fata aia, sa vada ca este in plus in relatia respectiva si ca barbatul ala insurat nu o va lua niciodata de nevasta, pentru ca este deja "legat", iar relatia oricum ei cu el nu este una care sa dureze, nici daca ar ramane insarcinata.

| mihai69 a răspuns:

Da, e posibil dacă era în perioada fertilă.

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu care sunt sansele dar de ce nu face un test de sarcina?
Si tu sa ii spui alui ca asta e nebuna si vrea sa il lege de ea cu un copil.Crede-ma ai salva un posibil copil de niste parinti dementi.

| SG1995 a răspuns:

Cum sa zic amica ta e curvă, dar na cine se aseamana se aduna.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca era in perioada fertila sunt sanse sa fi ramas gravida.

| Emma30555 a răspuns:

Sa faci asa un copil este patetic, este urat sa păcălești în asa fel un bărbat, aceea fata nu are minte deloc. Ei i ar conveni ca cineva sa i facă copil cu forța? Ce ar putea face cu un copil cu un bărbat căsătorit? Cel mult o pensie alimentara. În plus ce i va spune copilului? Chiar vrea sa se condamne la nefericire?

| HazelEyes77 a răspuns:

Sa legi un barbat de tine facandu i un copil mi se pare un gest patetic, nedemn. Sansele ca ea sa reuseasca sa ramana gravida in acest mod sunt minime totusi daca era intr una din zilele cu fertilitate ridicata e posibil sa fii reusit. Poate sa faca un test de sarcina. In momentul de fata rezultatul e mai mult decat concludent avand in vedere ca a trecut destul de mult timp de la actul intim si i-a intarziat mult. Numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa vrajeala si zi ca e vorba de tine, si nu de o prietena!

Răspuns utilizator avertizat
| Cannibal a răspuns:

S-ar putea sa rămână însărcinată și sa nască un om jumate cactus.

| Logann a răspuns:

Raspunsul este DA. Dar haide sa discutam problema adevarata. Acel barbat casatorit e print arab, nu?

| iTzLiviu a răspuns:

Ori eu sunt prost, ori fetele sunt nebune straight face

| darrio2007 a răspuns (pentru iTzLiviu):

Sigur nu esti prost.

| DorelExpertu a răspuns (pentru iTzLiviu):

Sunt mai nebune decat crezi.

| Alexandru_Ştefania_1998 a răspuns:

Cu siguranta nu! Doamne ce femeie nebuna...