| deeablue a întrebat:

Am o prietena de 10 ani care are par pe partea intima dar nu i-a venit ciclul.Are un cos pe nas care inseamna ceva. Ce se intampla cu ea? Trebuie sa se ingrijoreze?

7 răspunsuri:
| Crocaa a răspuns:

Cu comentariile tale imi asigur zilnic o doza de ras rolling on the floor

| doarEu001 a răspuns:

Pubertatea bate-o vina ii provoaca astfel de modificarihee hee

| alexandra033 a răspuns:

Nu trebuie sa se ingrijoreze.E normañ sa aiba par pe partea intima.Si daca are un cos pe nas este normal pentru ca este la pubertate; are par pubian pentru ca este in crestere.Se poate sa ii vina ciclul si la 17 ani, am intalnit fete in acest caz, si nu este nici o problema.
Stati linistiti amandoi.Este normal.

Dai fundita?batting eyelashes kiss

| Lala00 a răspuns:

Se maturizeaza dar asta nu inseamna nimic nu trebuie sa se ingrijoreze sunt niste semne normale daca ai un cos sau putin par pe partea intima si nu ti-a venit ciclul nu inseamna ca trebuie sa te ingrijorezi e cv normal asa se maturizeaza oameni incetul cu inetul se dezvolta putin doar

| кเ๔๔๓เץt a răspuns:

Chiorule sa imi trag **** in mata cu comentariile astea de cocalar ieftin

| CristinykaAlexa a răspuns:

Nooolaughing Ciclu nu iti vine neaparat daca ai par p partea intimalaughing Iti vine cand te dezvolti suficentwinking Nici o ingrijorarehappy

| Oanaaaaaaaaaa a răspuns:

Normal ca nu.