| mishka99 a întrebat:

Am o prietena pe care o0 iubesc si nu stiu cum sa ii spun dati citeva sfaturi? Multumesc

4 răspunsuri:
| MegaProXtreMm a răspuns:

Pai da'i cu un buchet de basina porcului in cap..asa o sa simta afectiunea si o sa te doreasca din ce in ce mai mult avand in vedere ca esti lezbi dupa nume.sau a doua varianta e sa ii cumperi verigheta cu miros de ou ca sa'si aduca aminte de vremurile secsiiiii petrecute cu tine sub lumina unui bec. poooop

| Mikutza98 a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui, arata-i prin fapte.Trebuie sa ii dovedesti, nu are nevoie de cuvinte goale.Primul pas e sa te bagi in seama cu ea, apoi stabiliti sa iesiti pe afara prin oras si dupa vedeti voi.In orice caz incearca sa fii vesel, sa o faci sa zambeasca, sa fii manierat si va intelege singura..chiar din momentul in care o inviti in oras singura cu tine.Trebuie sa lasi totul sa decurga de la sine, mai trebuie sa lasi si o doza de mister, astfel incat ea sa se intrebe:oare ma place sau nu cu adevarat? Daca ii oferi totul pe tava se plictiseste repede. Crede-ma, sunt fata si ma pricep in chestiile astea. Mult succes!

| crystynyca960 a răspuns:

Sa fi tu insati si sa ai spui degajat ca o iubesti si sa fi sincer asta conteaza cel mai mult.

| mishka99 explică:

о