| Marc162309 a întrebat:

Buna, nu mai stiu cum sa mai imi gasesc o iubita/prietena am incercat si pe Fb si in viata reala. Dar vb cu ele dar de la buna ma opresc nu mai stiu ce sa spun. Imi dati niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Georgiana_Lucia_1996 a răspuns:

Buna! Singurul meu sfat pe care ti l-as putea da este sa astepti, persoana potrivita apare cand te astepti mai putin! De asemenea nu fi genul ala de baiat enervant cu mesajele cu " buna cf" la toate fetele, mai ales daca sunt prietene. Cel mai bine sa sa iti cauti un hobby sau ceva cu care sa iti umpli timpul, toate se vor aseza la momentul lor! Multa bafta!

2 răspunsuri:
| Sigfrid a răspuns:

Singurul mod posibil e sa inviti o fata in oras. Daca iti raspunde orice altceva in afara de da, treci la urmatoarea. Inceaerca cu cat mai multe si in timp te vei obisnui si sa vorbesti cu ele