| Danyel2000 a întrebat:

Am 14 ani si prietena mea 12 si vreau sa o sarut pentru ca o iubesc, dar nu am curaj sa fac asta. Plzz dati-mi sfaturi. Nu stiu ce sa mai fac. Funda

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Probabil nu te-ai mai sarutat. Invata, cu gura ta pe spatele palmei tale, incet, cu rabdare. precis nici ea nu stie. grabiti-va incet!

3 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

M-ai facut sa-mi dau doua palme.
Bai, ce **** e cu voi?
Scoala nu mai e importanta? Doar eu mai gandesc, din generatia asta?

| OMFGConrad a răspuns:

Cum e prietena ta dacă nici măcar nu ai sătutat-o?

| evelinna01 a răspuns:

Pff...Foarte greu. Vad ca lumea a evoluat si tot mai multi copii "iubesc" o persoana fara sa aiba primul sarut macar si de la varsta in care trebuiau sa se joace cu masinute si papusi no talking Vezi-ti de scoala, pustiule.