| Iordache_Ellenna_1995 a întrebat:

Am o prietena si ii este jena sa faca dragoste din cauza cosurilor pe fund...sunt scarboase...cum poate sa scape de ele cel mai rapid?

10 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Indiferent daca vrea sau nu sa faca dragoste, aceste cosuri nu pot sa existe acolo!
Medicul poate avea solutia! deci sa apeleze la el!

| Azµre a răspuns:

Tinctură de propolis și scapă happy

| july00 a răspuns:

Hahaa.Buna asta cu "prietena"laughing

| KittyKa a răspuns:

Pai... du-te la farmacie sau la medicul de familie, desi cred ca la medic nu prea e asa de grav ca sa te duci... Deci du-te la farmacie, ia-ti cu tine niste bani ceva ca sa fii pregatita si sa nu faci 2 drumuri. laughing) Si ce-ti recomanda cel mai mult aia sa iei. Succes big grin

| CatalaG a răspuns:

Sa faca sex anal urgent

| AnonimKid1995 a răspuns:

Bubitele de pe fund nu sunt cosuri, cel mai probabil sunt niste alergii sau iritatii, cere un sfat intr-o farmacie (nu trebuie sa iti fie jena, pentru fiecare problema exista un leac).

| maryusbv93 a răspuns:

Cat mai multe dusuri

| MichelCarter a răspuns:

Du-te la un dermatolog si el iti va da reteta si atunci vei scapa de ele

| Iordache_Ellenna_1995 explică:

Multumesc! app daca era vorba de mine, spuneam de mine ca am aceasta problema ca nu e o rusine sa ceri o parerewinking

| Iordache_Ellenna_1995 explică:

Nu e vorba de jena dar sunt dezgustatoare..si mie imi apar vara de la caldura sad