| Vendetta23 a întrebat:

Am o prietena si imi tot spune ca "ma iubeste, ma iubeste". sunt cu ea de 2 saptamani si ceva.la inceput eram fericit ca imi spune asta, dar acum incep sa cred ca ea doar o spune asa. cum as putea sa aflu ce simte ea cu adevarat despre mine?

5 răspunsuri:
| deeadragutza2 a răspuns:

Pai da-ti seama din comportamentul ei sau afla de la prietenii ei. Un timp pari mai indiferent fata de ea dar nu prea mult sa vezi cum reactioneaza. Flirteaza si tu cu niste fete sa vezi ce comportament are pentru a-ti da seama daca te iubeste. Bafta. Funda?

| AdelixA a răspuns:

Presupun ca sa obisnuit sa-ti zica asalaughing. Pune-o sa-ti demonstreze.Sau bagai o faza cu dovedeste-mi.Si apropo iti spune,, Te iubesc,, doar cand este cineva pe langa voi sau cand sunte-ti singuri?

| Claudia1001 a răspuns:

Pai poti sa ii joci o farsa : 1. rogi un prieten sa o intrebe ce simte pentru tine. 2. poti sa simulezi o despartie, si daca ea incerca sa te opreasca inseamna ca te iubeste cu adevarat iar daca zice, ok bine pa, sau ceva de genu, poti sa iti dai seama ca e dezinteresata de tine

| RaulTBD a răspuns:

Ok pentru inceput in 2 saptamani nu poti spune un te iubesc care sa fie adevarat sau sal simti din suflet a spus prea usor eu iti sugerez sa fii atent la comportamentul ei