| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema...cand vreau sa fac dragoste cu iubita mea, dupa ce imi pun prezervativul si cand ating cu penisul vaginul nici nu apuc sa-l introduc si incep sa ejaculez...care ar fi problema? cred ca ma atrage ea prea mult si imi place foarte mult de ea.Nu mi s-a intamplat asta niciodata. Nu prea inteleg ce se intampla sad

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu timpul va trece.Esti prea excitat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici o problema, economisesti timp si energie.

| Dragos20 a răspuns:

Esti prea excitat sau suferi de ejaculare precocee care iti va trece odata ce te vei obisnui cu partenera

| 4You123 a răspuns:

Esti prea excitat de ea.