| Blackman901 a întrebat:

E urgent! Am o foarte mare problema, sunt cu iubita mea de ceva timp si urmeaza sa facem sex, amandoi suntem virgini, incepem preludiul totul merge ok, am penisul foarte tare, apoi cand urmeaza sa il introduc in vaginul ei, pur si simplu se inmoaie imediat, nu e prima data cand mi se intampla, ma atrage foarte mult dar nu stiu ce sa fac... Ajutati-ma repede!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece disfunctia sexuala este de natura psihica, probabil ca una dintre solutiile eficiente prin care s-ar putea"trata" aceasta problema mai deosebita/delicata, s-ar putea rezolva prin participarea la cateva sedinte psihologice, insa cele care sunt intretinute de un psihoterapeut sexolog. Sanatate!

1 răspuns:
| peperonies a răspuns:

Insista ca merge pana la urma.