| babless a întrebat:

De ce ejaculez prea repede? Nu introduc penisul in vaginul fetei, si ma excit foarte repede si ejaculez. Asta dupa ce ne pupam si alte chestii... Fara prezervativ se intampla asta... Ea e virgina si o doare foarte tare. Si fara prezervativ merge mai bine, adica reusesc sa o fac as se simta mai bine. Cu prezervativ o doare mai tare si nu se simte asa bine. As vrea sa nu mai ejaculez asa repede. nici macar nu introduc penisul. si cand dau sa il introduc putin ma excit si pac. doar asa cred ca as putea sa fac ceva cu ea.

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Masturbeaza-te cu o ora inainte de intalnire! Si cum vine aia, ca e virgina, dar o doare si fara prez merge mai bine?! Ar fi trebui sa invatati si sa practicati Petting-ul! Si sa te joci si sa ii dezmierzi clitorisul, ca sa se simta bine, Nu sa ii periclitezi virginitatea si alte alea! Daca ai fost in totalitate sincer si te-ai exprimat corect!

| babless explică (pentru PsihoSex):

Pai da, ea e virgina adica nu am penetrat destul. si fara prezervativ se simte mult mai bine, si penisul intra mai mult.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Faceti-o mai des sau apeleaza la "testata si comfirmata" metada a lucrului manual tongue Si eu ma teteam da acelasi lucru da dupa un preludiu de 5-10 minute, totul a mers struna, iar la final a trebuit sa insiste si sa mareasca viteza ca sa termina, deci o fost departe de prematur. Puteti prelungi preludiu ( evident o sa-ti iasa un pic, cand te exciti mai tare ) dar e de bine pentru ca te mai eliberezi de "presiune" si o poti duce mai mult. Asta e solutia testata de mine : Activitate mai desa sau lucru manual mai des. Ideea e ca la momentu unei partide sa nu ai mai mult de 2 zile de "inactivitate" pentru ca atuci "presiunea" e mare si esti mai sensibil si o sa finalizezi mai repede.

| SuifanSolutie a răspuns:

Salut, cel mai indicat este sa consulti un medic specialist. Insa, daca ti-e rusine sa faci acest lucru, poti folosi solutia suifan, folosita de mii de barbati, inclusiv de actorii din filmele pentru adulti. http://suifanoriginal.ro - e site-ul de unde o poti achizitionat. Rezultatele sunt garantate.

| cantoo a răspuns:

Conteaza si varsta de exemplu am 20 de ani si tot asa nici nu apuc sa o penetrez si pac explozie sper ca data viitoare sa ma tina mai mult totul tine de practica dupa un anumit timp totul devine mai neinteresant

| babless explică:

Nu stiu ce sa'i mai fac frate. nu ma lasa deloc sa termin ce am inceput. ma respinge cand vreau sa penetrez de tot. straight face dati-mi si mie un sfatstraight face