| Disaster08 a întrebat:

Am o problema care ma cam speria. Am 20 de ani, iar recent m-am despartit de prietena mea. Timp de 2 ani, am fost foarte activ din punct de vedere sexual (4-5 partide in fiecare saptamana) si nu am avut probleme legate de erectie sau ejaculare. Simteam nevoia sa fac sex cat mai mult, era suficient sa ma intalnesc cu ea si aveam parte de erectii puternice. Problema este ca de cand m-am despartit de ea, nu mai simt nevoia sa fac sex si nici macar sa ma masturbez. Dupa aproximativ o saptamana, mi-am facut o noua prietena care arata chiar foarte bine, un corp mult mai atragator decat al fostei. Dupa 5 zile de la prima intalnire cu noua prietena, am vrut sa facem sex, dar nu simteam nevoia, nu m-am excitat nici cand ramansese dezbracata.....foarte greu mi-a fost sa obtin o erectie pe care nu puteam sa o compar cu cele din trecut deoarece erau mult mai puternice si de lunga durata. Nu inteleg ce se intampla cu mine, totul a luat o intorsatura foarte brusca. De 3 saptamani, nu mai stiu ce inseamna erectie puternica. Va rog sa imi dati sfaturi, ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| marmotavorbareatza a răspuns:

Parerea mea este ca oricat de frumoase sunt celelalte fete pe fosta ta prietena o iubeai, asa ca simteai nevia sa faci sex cu ea si iti placea foarte mult.o sa treaca un timp pana te acomodezi cu situatia. stai linistit totul se rezolva dar cu timpul.no sa dureze mult. pana atunci fa ceva amuzant ca sa nu te mai gandesti lin permanenta la la asta. de ex : un film mergi in club iesi cu prietenii. si cu actuala ta prietena ar fi ok sa faci aceste activitati.bafta. sa ma tii la curent ci situatia ta... fundita?batting eyelashes

| Disaster08 explică (pentru marmotavorbareatza):

Chestia e ca nu ma intereseaza de fosta absolut nimic.....sunt prea indragostit de actuala happy

6 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Există un răspuns: viagra.

| anonymous09 a răspuns:

Pritene, daca nu stiai exista hustlerTV, privatespice si playboy TV. succes in continuare

| Disaster08 explică (pentru anonymous09):

Distreaza'te tu cu astea happy

| Pupy12 a răspuns:

Esti indragostit de actuala sau doar de corpul si de formele ei? Ca nu cred ca dupa doar 1 osaptamana poti iubi pe cineva plus ca e mai greu sa nu mai iubesti pe cineva cu care ai stat 2 ani.

| Disaster08 explică (pentru Pupy12):

Si de ea ca si persoana dar si de corp happy
inca nu pot sa spun ca o iubesc, dar sunt doar indragostit de ea. happy