| TheBestLife a întrebat:

Am o problema! Ciclul menstrual il aveam de doua ori pe luna acum nu-l mai am deloc de vreo doua luni (am 16 ani si nu am avut niciun contact fizic)! De ce se intimpla asa ceva... este normal la virsta mea sa mi se intimple asa ceva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| PisSsy a răspuns:

Nici eu nu-l am regulat, cel mai bine ar fi sa consulti un medic ginecolog! Nu te impancienta pentru ca se rezolva, o sa iei un tratament, eusre ex iau ceva sirop un an de zile de cand mi se term menstruatia pana cand incepe si fac pauza in timpul menstruatiei.tongue funda?

1 răspuns:
| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Da e normal se intampla la un an ca la o luna de doua ori menstruati vine si una nu este si asa ceva amauzit la un ginecolog sau sa nu vina ciclul acum ssi sa vina menstruatia in celalat luna de exemplu.