| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Sims 3. L-am instalat, i-am facut imagine in Daemon Tools, intru in joc, se incarca, insa acolo scrie Disc authorization failure. We are unable to verify that your disc is a valid copy of the sims 3.please contact customer service. si nu am alta optiune, decat sa apas pe bifa aceea si imi iasa din joc. Ce pot face? Raspuns detaliat si ai funda! Scuze de categorie, dar la Jocuri n-am primit nici un raspuns.

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Il ativezi cu o licenta si apoi un crack!
Serialul (licenta)pentru instalare TM9Z-NSLP-A3PN-UA3N-RRLD sau -> SERIAL: E2VD-43VF-C0C6-Z6D4-1911
Aici ai ultima versiune de crack pentru Sims 3
Download link: http://tiny.cc/wko32
Se instaleaza in -> C/Program files/The Sims3/Game/Bin
Succes!

| Ioo_Ioana_1996 a răspuns (pentru neluL):

Nu merge download linkulstraight face

| Groparu a răspuns:

Ai copiat crack din imaginea montata cu daemon tools dupa instalare?

| Andreea_Ionela_1998 a răspuns:

Descarci un crack, daca il ai in daemon tools nicio problema.Dai copy la crack si paste in disc C/electronic arts/sims3. Sper sa te ajute.Am avut si eu aceeasi problema.
P.S. daca totusi nu reusesti urmeaza un tutorial pe youtube

| flaviii07 a răspuns:

Hei ai reusit sa-l facibatting eyelashes? ca si eu am aceeasi problemastraight face

| Natalin171 a răspuns:

Hei ai reusit sa-l faci? Caci am si eu aceeasi proble dar la The sims 3 pets

| Ioo_Ioana_1996 a răspuns:

Si eu am aceeasi problemastraight face

| Laura_Ciocioi_1971 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, insa pe calculator. In mod normal orice joc trebuie bagat in reader-ul pentru DVD-rom, insa the sims 3 trebuie bagat in celalalt reader (in acela in care se fac CD-urile) Recent mi-am cumparat un laptop. Pe acesta nu am nici o problema cu cititul, avand si DVD-rom si DVD-writer