| source a întrebat:

Am o problema cu smartphone meu, am un lg optimus one p500, am blocat ecranul si am introdus din greseala de mai multe ori parola si acum imi cere username si parola de pe google dar l-am uitat e android 2, 2, si imi apare "too many pattern attemps" si nu stiu ce sa fac, am incercat n chesti dar tot nu merge, help?! dau o fundita

2 răspunsuri:
| source explică:

Scz am gresit categoria n-am facut-o cu intentie

| EpicWIN a răspuns:

Pai din moment ce ai postat la Dragoste si Sex, nu pot sa-ti zic decat sa iti bagi ceva in el de telefon.winking