| Bibitzzzaa a întrebat:

Buna,prieteni! Am o problema. Telefonul fratelui meu a fost blocat de cineva, cand juca fotbal. Cand il deschid imi apare in felul urmator:
Too many pattern attemps!
Username:
________________
|________________|
Password:
____________________
|____________________|
________
Sign In
Daca nu voi primi raspunsuri bune oricum voi apela la specialisti. Va multumesc! Astept raspunsuri intr-un timp scurt!

4 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

Daca este un smartphone opreste-l apoi porneste-l apasand combinatia de butoane Power + sau Power - sau alte combinatii daca acestea nu merg (cauta pe internet) iar din meniul aparut selectezi factory reset sau data reset.

| kbxftw a răspuns:

Ce răspunsuri aştepţi? Că n-ai pus nici-o întrebare.

| YoshiFan a răspuns:

Scrie pe Google: hard reset.
Urmeaza instructiunile date de o pagina sau de un video.

| Gotdns a răspuns:

Dul la service sa il reseteze.