| zozoleee1234 a întrebat:

Am o problema, daca ati putea sa ma ajutati cu un sfat, ceva...
Astazi, am avut niste momente de tandrete cu iubitul meu. Si-a introdus degetele acolo jos, dar nu am simtit durere, ba din contra, chiar mi-a placut putin. Dupa toata treaba asta, am inceput sa am dureri si sa imi curga sange putin maroniu. Tin sa precizez ca nu mai sunt virgina, dar nu am facut dragoste decat de 3-4 ori, intr-un timp indelungat. Ultima data am facut-o prin februarie. Din ce cauza ma doare si ce sa fac ca sa scap de durere? Inafara de vizita la ginecolog?
multumesc

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu este vorba de o "completare" a dezvirginarii, acel sange ar fi fost proaspat. Daca esti sigura ca nu este o menstruatie prematura, trebuie sa mergi neaparat la ginecolog, poti avea o afectiune acolo jos pe care prietenul tau doar a "deranjat-o" un pic.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ai dureri pentru ca iubitul tau a actionat dur cand ti-a bagat degetele acolo jos.

| aXy99 a răspuns:

Cred ca doar ginecologul te poate ajuta cu adevarat.

| Atlas33 a răspuns:

Se prea poate sa nu fii in totalitate dezverginata, altfel nu vad de ce sa-ti curga sange, si cu siguranta ca el a fortat degetele sa intre.