| ramona09 a întrebat:

Am o intrebare. Eu sunt virgina, sau cel putin eram. Odata, cand eram la ciclu, mi-am introdus un o. b., si am simtit ca ma doare, apoi dupa 5 minute l-am scos. Azi, mi-am introdus 2 degete, am simtit ca ma doare, dar nu a curs sange. Mai sunt virgina?straight face Raspundeti urgent va rogsad

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Esti virgina, dar nu mai baga chestii in vagin ca e de rauhee hee

| TeoPT a răspuns:

Poate ti-ai fisurat himenul, dar intelegeti o data pentru totdeauna cu totii:

Ruperea himenului NU INSEAMNA DEZVIRGINARE!

Te vei dezvirgina atunci cand vei face pentru prima data sex cu un baiat(nu conteaza ce fel)

pana atunci, nu conteaza daca ai sau nu himenul fisurat.ramai in continuare virginawinking

| bOse a răspuns:

7h30, tu daca erai muiere si faceai sex "la cur" sau la dos in domeniul popular, de dezvirginezi?

De unde ati aterizat ma specialistilor?

| Miha1308 a răspuns:

MAi esti stai linistita...toata chestia asta cu dezvirginarea nu se produce asa usor. zic eutongue

| Kittynika a răspuns:

Da mai esti virgina...nu mai esti virgina in momentul in care ai avut contact sexual cu un BAIAT, sau un obiect de mari dimensiuni nu un ob. Poate ai "deranjat" putin himenul dar nu ai griji. a da si nici cu degetele nu-i mare lucrutongue.

| gabrielgypps a răspuns:

Da binenteles, himenul e o piele subtire care se gaseste la 2-3 cm de la intrarea in vagin. daca o sa continuii sa-ti introduci degetele in pasarica o sa reusesti sa-l perforezi sau sa-l rupi de tot. totusi daca alea 2 degete ale tale au intrat de tot, desii te durea inseamna ca deja l-ai rupt. in fine 100 la suta poate fii doar medicul ginecolog care se uita su vede. si care daca este cazul, poate sal coasa la loc. insa nu cred ca este cazul.

| Creatza_4434 a răspuns:

Nu ai cum sa nu mai fi...si eu cand am incercat prima oara un O. B la fel m-am simtit dar dupa ceva timp nu am mai avut probleme.iti pierzi virginitatea doar cu un act sexualwinking

| giulianaiulia a răspuns:

Stai linistita esti virgina chiar daca sa fisurat himenul

| kriss_1197 a răspuns:

Si pe mine m-a durut destul de rau at cand am folosit pentru prima data si eram virgina. dar nu se compara cu durerea pe care o simti at cand te culci cu un baiat. si tin sa mentionez ca nici mie nu mi-a curs sange cand am facut`o prima data, dar asta s`a datorat faptului ca iubitul meu a stiu cum sa ma ia. nu ob-ului. stai linistita. inca esti virgina:*

| ramitzu a răspuns:

Da esti virgina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai esti virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebi sa-ti faci si un test de sarcina. ca nu se stie niciodata ce poti pati de la un obrolling on the floorlaughingpoate esti gravidastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap...

| ionutdinu21 a răspuns:

Hai vino in Brasov sa vad daca MAI ESTI

| PfftYouDontKnowMe a răspuns:

De ce ai folosit ob daca erai/esti virgina? straight face