| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema de unde stiu daca un baiat ma place. avand in vedere ca acum ma baga in seama si imi acord importanta si alta data nici nu stie ca suntem in aceeasi incapere? Si ce sa fac? Chiar imi place de el si nah...

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Încearcă să vorbeşti mai mult cu el şi vezi cum se comportă, în funcţie de atitudinea lui o să-ţi dai seama. Baftă!

| push2gl a răspuns:

Intreaba-l daca are prietena si daca nu are spune-i ca ai vrea sa va cunoasteti mai bine (schimbati nr de tel, id mes)