| AdiMrr a întrebat:

Imi place de un baiat. El vorbeste mereu cu mine, ma baga in seama. Sunt singura care ii da din cand in cand tema sa copieze. Cum pot sa ii arat ca imi place de el avand in vedere ca sunt timida. Sa ii cer numarul de telefon.

2 răspunsuri:
| Andreutza098 a răspuns:

Buna
Mi se pare anormal ca tu sa-i ceri numarul de telefon,mai tirziu va vrea si flori...
Atunci cind plac pe cineva lupt pentru al cuceri, si lupt pina in momentul in care imi zice ca si lui ii place de mine. Niciodata nu am data gres, niciodata n-am facut primul pas
E doar o parere, tu procedeaza cum vrei.
Bye, bye.

| gwilliam a răspuns:

Pai poti incerca sa il faci sa se simta bine cu tine. Poti sa ii dai un cadou, ceva simplu, gestul conteaza si cred ca o sa observe ca il placi.