| cipy a întrebat:

Am o problema destul de serioasa sau cel putin asa mi se paresad
Prietenul meu cu care sunt impreuna de 10 luni a devenit cam indiferent sau mie asa mi se paresad De ceva vreme mi se pare ca nu prea are chef sa mai vb cu mine. Ne vedem doar pe mess pentru ca este plecat /la munca/, eu invat iar restul timpului liber il petrecem pe mess din pacate ne vedem foarte rar in realitatesad
Poate e din cauza oboselii ca are un orar greu sau pentru ca practic tot timpul cind nu e la munca vb cu mine. Ce se intimpla oare? Mami imi spune ca poate se plictiseshte, poate sa nu mai vb ceva timp o zi sau doua sub alte motive nu ca nu as vrea. Ce sa fac? Va rog mult ajutati-ma nu vreau sa-l pierd e tot ce am mai scump pe lume.

Răspuns Câştigător
| gaby_6466 a răspuns:

Scumpo sunt o femeie matura maritata cu 2 copiii si vreau sa iti dau un sfat daca vrei sa. l primesti e ok, in primul rind sa nu mai zici niciodata ca e tot ce am mai scump pe lume asta crezi tu dar nu e asa si in al doilea rind incearca sa fi mai indiferenta cu el deoarece i-ai dat prea multa atentie si iai cam pus coarne daca tine la tine o sa te caute el daca nu inseamna ca are deja alta si nu merita efortul si sunt atitia baieti buni si simpatici care abia ast sa te cunoasca.nu merita sa te framninti si sa suferi.curaj.pupic

2 răspunsuri:
| gaby_6466 a răspuns:

Scumpo sunt o femeie matura maritata cu 2 copiii si vreau sa iti dau un sfat daca vrei sa. l primesti e ok, in primul rind sa nu mai zici niciodata ca e tot ce am mai scump pe lume asta crezi tu dar nu e asa si in al doilea rind incearca sa fi mai indiferenta cu el deoarece i-ai dat prea multa atentie si iai cam pus coarne daca tine la tine o sa te caute el daca nu inseamna ca are deja alta si nu merita efortul si sunt atitia baieti buni si simpatici care abia asteapta sa te cunoasca.nu merita sa te framninti si sa suferi.curaj.pupic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vedeti-va de treaba fiecare, si intalnitiva mai rarut ca e mai dragut. ce sa mai vorbiti daca voi toata ziua santeti impreuna sau pe mass? unde mai e dorinta si placerea intalnirii? trebuie sa te doreasca si sa te caute.trebuie sai starnesti, interesul, si dorul de tine.nu sa te oferi pe tava, fiindca plictiseala vine repede.noi ne intalneam o data de doua ori pe saptamana si era minunat. fara mess si fara telefon.