| Roxana20122012 a întrebat:

Am o problema. Eu zic ca problema mea nu e prea dificila sau poate nu toate fetele sunt la fel eu si iubita mea ne uitam la filme xxx si am vazut noi acolo tot felul de zvonuri si cica ar fi real orgasmul multiplu la femei idea e ca masajul e cel mai indicat dar se zice acolo si ceva de kama sutra tantra etc bla bla bla am incercat amindoi cu toate indicatile muzica lumanari parfum uleiuri problema e ca nu are ograsm deloc din masaj decat din act sexual cei nasol e ca cei din video ajung imediat la orgasm si nu se prefac dovedesc si explica o tactica speciala sau iubita mea trebuie sa fie si un baiat sa-i placa de el sa aiba senzatie va rog spuneti-mi ce se intimpla

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu siguranta ca ii trebuie alt baiat, care sa fie barbat.

| oOoBrBoOo a răspuns:

Nam inteles nimic.Dar sa inteleg mai bine tu esti fata dar ai iubita esti lezbianca si ce e cu filmele xxx pune alta intrebare mai clara.straight face

| valibarbulescu93 a răspuns:

Eu practic chestia asta. da-mi un add pe FB Valentin Barbulescu. pentru mai multe detalii...