| anonim_4396 a întrebat:

Kama Sutra mai este pe-aici?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

A plecat sa invete pozitii noi

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu,a zis ca nu mai intra pe TPU de cand m-am luat eu de ea.din cauza mea nu o sa o mai vezi niciodata.

| Suck a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Te-ai luat şi tu de o fată amărâtă. Asta pentru că te-a refuzat?laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Raule! sad

| syd2 a răspuns:

mi-a placut gluma

| anonim_4396 explică (pentru syd2):

De ce-a trecut gaina strada?

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

n-a trecut si nu prea-mi pasa ca oricum se duce la abator si apoi in canalizatii dar treaba e mai complexa ca dupa ce zâna a umblat pe la toți flacaii s-a zvantat ca si cum n-ar fi fost

| Suck a răspuns:

E la mine în bibliotecă.

| LoveSleep a răspuns (pentru Suck):

Si biblioteca unde e?

| Suck a răspuns (pentru LoveSleep):

Ştiu toate locurile unde te poți distra în Cluj, cred ca biblioteca nu e pregătită pentru mine.

| L1feDRAIN a răspuns:

A pierit.

Răspuns utilizator avertizat