| standy2222 a întrebat:

Am o problema... Imi place de o fata la antrenamente dar nu sunt sigur ca ma place.De obocei la antrenamente exercitiile in echipa le facem amandoi dar uneori ma refuza. Cand fac exercitiile cu ea este amuzanta si radem dar alteori parca nu ma baga in seama sau asa mi se pare.ce sa fac sa incerc sa ii spun sau sa trec la alta fata chiar o plac foarte mult dar daca ii voi spune imi este teama ca ma va refuza si mai tarziu ma va evita nu stiu ce sa fac dau funda!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu încerci, nu știi ce pierzi.
În concluzie, riscă să o scoți la un suc.
Succes!
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

"Nu risti, nu castigi"! Fii barbat si lasa aiurelile invit-o la un suc.Un barbat poate avea mereu orice femeie vrea daca stie cum sa o abordeze etc! Succes!

| standy2222 explică (pentru Cristiann25):

Frate voiam sa iti dau tie funda dar nu merge de cat la leguitoarea ce are? Mersi pentru incurajare!

| Cristiann25 a răspuns (pentru standy2222):

Merge! Oricum eu nu ajut oamenii pentru funda, ii ajut pentru ca asa vreau eu, pentru ca pot.Nu ma ajuta cu nimic o funda.Bafta cu fata, scoate-o in oras!

| AnoNNN1m a răspuns:

Ii zici ca ai BMW, daca nu ai cumparalaughing!
P.S Merge 80%

| Lily333 a răspuns:

Ai putea incerca sa petreci mai mult timp cu ea si s-o observi. Ar trebui sa fi atent si daca cumva se uita si dupa alti baieti, sa vezi cu cine face exercitiile cand nu le face cu tine. Iar daca nu pare prea atrasa de niciun alt baiat ai putea sa te uiti daca atunci cand tie ti se pare ca nu te baga in seama, nu cumva se gandeste. Poate te place si ea si se gandeste la acelasi lucru la care te gandesti si tu sau cum sa-ti spune, cum sa vada daca o placi si tu. E posibil sa nu aiba nici o legatura sentimentala cu tine, ci pur si simplu sa vrea sa fiti prieteni, amici. Nu vreau sa-ti dau sperante desarte, dar incearca sa petreceti mai mult timp im preuna, poate mai iesiti la un suc, cerei nr. de telefon, asa, ca un gest prietenesc.
Mult succes! happy

| TotiSuntemSpeciali a răspuns:

Risca si spune-i ce simti, nu se stie niciodata, daca nu te place, asta e, treci mai departe. O iubire adevarata vine o data in viata, si cine stie... poate ea e! big grin Doar, fa-ti curaj, si spune-i! happy

| standy2222 explică (pentru TotiSuntemSpeciali):

Ai dreptate amm sa incerc mersi mult de ajutor