| Ryuuzuka a întrebat:

Mai...deci eu chiar nu inteleg thinking ..Am un baiat in clasa care cred ca ma place.De fapt asa imi spune toata lumea. Si eu il plac,dar incerc sa nu ma atasez prea tare de el oh go on. Mereu cand sunt cu el si trec fetele pe langa mine el se da la ele si se da mare, avand impresia ca e un mare smecher ori mai face asa si la colegele mele din clasa. Majoritatea pauzelor sta langa mine ori ma mai ia in brate. Si incerc sa-l indepartez de mine ...mda. Ma place sau nu? Cei din clasa vazand cum ma comport cu el zic ca ma iubeste si ca n-ar trebui sa fac asa, dar el se da si la alte fete si ma intreb daca asta ar fi doar o simpla placereoh go on. Fara raspunsuri la misto straight face. Eu ce ar trebui sa fac sa stau cu el ori sa nu-l mai iau in seama? Funda +vot.

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

Un baiat uneori te poate pune la incercare : pentru ca sa vada daca-l iubesti te face putin geloasa, dar in limitele bunului simt. Depinde cit de tare se da shmecher noi baietii odata ce intram in lumea fetelor si avem succes, uneori nu ne putem abtine si nu pentru ca le iubim pe toate dar numai pentru o doza de FUN le stringem in brate si le dragostim. Daca se da prea tare la ele lasa-l dreacului ca e c*rvar pacatos. Voi fetele sinteti foarte geloase uneori, urmareste atent ce face si cum face cu celelalte fete. BAFTA happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te imbratiseaza in pauze asta nu inseamna ca te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum a zis si McNigel, o imbratisare nu inseamna neaparat ca te place, poate insemna si un gest de prietenie.
Ori e fustangiu si se da la fiecare fata care o vede, ori vrea sa te faca geloasa si se pare ca nu ii merge.

| Zeref a răspuns:

Ii place doar sa stea langa tine in pauze. Daca este ce cred eu ceea ce ma indoiesc, as zice ca il duce capu. Daca ii placea de tine nu se mai dadea la alte fete.Stilul lui de aratat interesul pentru tine are de multe ori alte efecte in viziunea unei fete.Eu zic sa-i faci vant chiar cand se pune langa tine.Eu zic ca te tachineaza un pic. Daca el te imbratiseaza cred ca direct el isi inchipuie ca o sa-ti placa putin de el.Cand trece una pe langa el sare ca sa-ti starneasca sentimentul ala ciudat in stomac. Daca s-a intamplat asta, data viitoare cand te ia in brate tu nu-l vei mai respinge.Atunci isi da seama ca scopul a fost atins.Mai mult nu am ce sa-ti zic.EU zic sa-i dai un sut in The JewelsLlaughing).

| raducanumihaela a răspuns:

El te place si incearca sa te aibe dar daca tu il respingi incearca sa te faca geloasa

| Helloimys a răspuns:

Dap! sa ghicesc iulian sau ionut(bineinteles ca iulian)asa.tu ar trebui sa ii spui direct in fata:''ce ai cu mine? de ce tot faci asta..nu stii ca ma enerveaza? da cum tie iti place de el spune-i mai frumos(da pentru tine nu exista cuvantul asta. deci fata ai grija..ca se supara baiatu pe tinelaughing

| Ryuuzuka explică (pentru Helloimys):

Ai zis ceva waiting?! Strici minivacanta nu mai pomeni numele lui laughing.Asa ca shht.