| Dennnniiisa888463 a întrebat:

Am o problema.
În data de 11 mi-a venit stopul iar în data de 16 s-a terminat. Acuma 2 zile, am stat puțin în frig, și îmi inghetase picioarele. Am stat vreo 1 și ceva.
Astăzi când m-am trezit aveam niște dureri ușoare... dar mai pe după masa, au început niște dureri în zona ovarelor foarte mari. Și în prezent mă dor. S a mai întâmplat sa răcesc jos, dar aveam alte simptome( la urinare ustura). Acum nu înțeleg ce am pățit. Nu am mai pățit asta niciodată. Mă simt ca și cum ar trebui sa îmi vina ciclul. Nu pot înțelege ce se întâmplă cu mine. Va rog frumos dacă puteți sa mă ajutați cu un sfat, ajutati mă pentru ca sunt disperată. As vorbi cu părinții dar sunt unii dinaia cărora nu le pasa... Va rog. Va mulțumesc

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este indicat sa fii consultata de medicul de familie care iti poate indica tratamentul de urmat sau daca considera ca este necesara o consultatie de specialitate iti va da o trimitere sau o scrisoare medicala adresata unui medic ginecolog pentru o consultatie de specialitate. Multa sanatate!