| Anonime23e4 a întrebat:

Am o problema la penis, o sa imi afecteze viata sexuala/trebuie sa ma duc la doctor?

Pe capul penisului, la orificiu prin care iese urina, am parca asa un contur putin mai roz, nu rosu, mai roz decat restul capului. De cand eram mic se parea ceva normal, niciodata nu m-a deranjat, dar am vazut in filmele alea de ne plac noua, ca astia nu au. E vreo problema la mine?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul autorizat si profesional si corect il poti primi de la medicul urolog, in urma unei simple consultatii. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Stai linistit nu este o problema care sa-ti afecteze viata sexuala viitoare.

| SladeFTW a răspuns:

Da, e defect