| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua tuturor!

Aseară cand am facut baie am observat ceva ciudat, cand îmi frecam cu degetul partea stanga si cea dreapta a capului penisului am simțit placere, dar când am frecat sus capul cu degetul nu prea o simțeam așa ca pe marginile capului. Este ceva normal sau am ceva problemă? Cand voi face sex cu iubita o să fie urât? Sunt un pic speriat. Nu am nici o pată pe penis sau ceva sau să-mi fie roșu capul.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, am incercat ce mi-ai spus si la mine la fel, se simte o PLACEREEEEE adanca, inca o cale sa te masturbezi, happy nu ai nici o problema, stai linistit, sper ca te-am ajutat! Fundita?

| SamsungElectronics explică (pentru anonim_4396):

Hai că ați dau o fundiță fecior?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O sa descoperi la momentul potrivit ce o sa simti, cu iubita. Dar pana atunci, focus pe scoala si mai lasa intrebarile fara sens si obsesia cu cucul ala.

| mihai69 a răspuns:

E perfect normal. Relax.

| Emilian65 a răspuns:

Stai linistit. Nu este nicio problema grava. Asta este o noua descoperire a ta la frecarea penisului.

| SdioneL a răspuns:

Nu cred ca este nicio problema din ceea ce ai explicat tu, stai fara griji! o sa fie totul bine doar ca inca nu te-ai descoperit pe tine

| ionelcelsmechersigagicar a răspuns:

Nu stiu daca vei avea iubita