| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema legata de un admirator.Eu am 19 ani iar el 31.Ne-am cunoscut pe net.El e din Timisoara iar eu din Oradea.Il plac destul de mult pentru ca e un tip serios si foarte de treaba. Tinem legatura de 8 luni.Era vorba sa ne intalnim dar am renuntat fiindca tati m-a convins ca e prea mare pentru mine.Insa eu tot il plac.Dar el e foarte insistent.Ma suna mereu si imi da mesaje.Acum sunt in vacanta si si el.Acum parca a luat-o razna.Ma cauta mereu iar daca-l refuz zice ca m-am suparat.Normal ca ma supar cand ma cauta mereu.Ma oboseste deja.De obicei vorbesc noaptea cu el ca parintii mei sa nu ma auda. Dupa aia imi trebuie timp de dormit ziua ca abia pot recupera orele de somn. Dupa aia deja la ora 9 ma suna.Nici sa ma odihnesc nu pot de el.Nu vreau sa-l supar ca e un tip foarte de treaba.Stiu ca ma iubeste fiindca mi-a demonstrat de nenumarate ori.Numai dau detalii ca ar fi prea lung.Numai as vrea sa va intreb ce sa fac sau ce sa-i spun ca sa numai fie atat de insistent.Va multumescwinking

Răspuns Câştigător
| Iulia100rock4ever a răspuns:

Ai grija. aparentele pot fi inselatoare. daca mai continua sa fie asa de insistent schimbati id u si nr. de telefon.happy

| AndreeaDtm a răspuns (pentru Iulia100rock4ever):

Staiii asaa. de ce sasii schimpee fataa nr de tell si id? la id poti sai dai ignr isr daca zici ca e asa deb de dreabaa ar trebui sa ii explicii situatiaa. adicaa e o diferenta foarte mare intre voi. sper sa te fi ajutat.

| tubica a răspuns (pentru AndreeaDtm):

Multumesc pentru raspuns.winking si eu zic ca totusi e prea mare diferenta de varsta.Cu timpul ar aparea probleme din cauza asta.Mereu m-as fi gandit ce-ar fi fost daca as fi ales unul mai tanar.M-ar fi macinat toata viata.Nu-mi schimb id-ul si nici nr de telefon.O sa fac asa cum spui tu.O sa vorbesc cu el ca e deja barbat matur.Ar trebui sa inteleaga.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca vei continua vei avea de suferit. Nu realizezi ca nu puteti avea nimic in comun? El te suna pentru ca tu ii permiti. Daca nu ai dori nu ai raspunde.

| Radu_Negres_1997 a răspuns:

Poate e un violator sau rapitor in serie...E o diferenta mare de varsta laughing