| AnnY98 a întrebat:

Am o problema MARE: Prietenul meu vrea sa ne sarutam cu limba si mie imi este foarte frica...nu stiu de ce...nici nu stiu cum sa ma sarut cu limbastraight facestraight face! Dau funda si vot!

7 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Este suficient sa va plimbati in parc, tinandu-va de mana. Mai tarziu, cand vei mai creste, treceti si la sarutul cu limba laughing

| AnnY98 explică:

Am uitat sa mentionez ca sunt de 7 luni cu el

| Marius21George a răspuns:

Ma scuzi ca te intreb? Sunteti pinguini?

| ApaMineralaPlata a răspuns:

De ce sa iti fie frica straight face daca al iubesti si ti la el de ce nu? raised eyebrows. E foarte usor sa te saruti, acum degeaba iti explicam noi o metoda de a saruta, asta se invata singur! Bafta!

| ApaMineralaPlata a răspuns:

Marius21George!

Nu te supara, mie te-ai adresat? Ca nu prea am inteles.

| gaby1204 a răspuns:

Daca sunteti de ceva timp impreuna, e tipmul sa faceti si asta. Si stai linistita in legatura cu faptul ca nu stii...totul vine de la sine. Incepi usor cu un sarut pe buze, deschizi usor gura apoi... cred ca sti si tu ce se va intampla. Funda:X?

| GeorgiAna_8941 a răspuns:

7 luni si ink nu v-ati sarutat?straight facecati ani ai fetito?