| MeAndra a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat care si el ma place dar mi e frica sa il sarut... Si nu stiu sigur daca el vrea sa ne sarutam. Sa il intreb direct daca vrea sau cum as putea face?

13 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Daca el o sa vrea sa te sarute o va face, nu cred ca e o idee buna sa il intrebi daca vrea sa va sarutati. Poate ca si el daca nu s-a sarutat pana acum nu are experineta si ii e frica de sarut. Ar trebui sa vorbiti amandoi despre tema asta si sa ajungeti la o concluzie. Oricum odata si`odata tot trebuie sa va sarutati mai ales daca va iubiti.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Lasa sa vina de la sine si nu te mai gandi la asta.

| εїз a răspuns:

Nu te supăra, mai întâi de toate, ai mai mult de 12 ani?
De ce apar doar întrebări din astea prosteşti pe acest site?
Sărută. l, odată ce el vrea şi tu vrei, de ce nu treci la fapte?

| Bubu a răspuns:

Intreaba'l da mai p departe asa. poate se prinde.si intr. o zi cred ca totul o sa vina d la sinehee hee

| piktor a răspuns:

Deci : un baiat niciodata nu v-a refuza o ocazie de a saruta o fata decat daca e gay, sau a pierdut echipa de fotbal de suflethappy

acum serios
daca ar vrea sa te sarute s`ar apropia incet de tine, atingeri scurte si alea alea. eventual poti incerca tu sa-l saruti, poate e el mai timidbig grin

| DanJazz a răspuns:

Ascultama pe mine, intr-o relatie nu cont. daca il saruti sau nu, conteaza sal iubesti si el la randul lui happy. Bafta, sper sa te iubeasca mult

| Ad3_4951 a răspuns:

Daca va iubitzi tb sa faci loc si la tupeu daca nuh stai uh mult sh bine sh ast sa te sarute poate ca sh el e timid cu prima ocazie te apropii ushhor de el daca te saruta inseamna ca te accepta sh poti sa continui dk te respinge te retragi sh te faci ca plouawinkingbft

| adelina_5429 a răspuns:

Va veni acel moment "special" nu te grabi! asteapta si ai sa vezi ca va veni de la sinehappy bafta

| KFC a răspuns:

Pur si simplu gaseste momentu potrivit singuri si incearca sa te apropii incet de el si sa incerci sa il saruti. Daca te respinge inseamna ca nu e pregatit...totusi incearca!

| cipster007 a răspuns:

Andra, fii atenta, iesi cu el in oras, intr'un parca, searabig grin vorbiti, si merge'ti intr'un loc mai retras, va aseza'ti pe o bancabig grin spune'i ca iti e frig. el lojik o sa te ia in brate si pune'ti capul pe umarul luiwinkingtinandu'l in brate sta'ti de vb si dupa un timp iti ridici capul si de duci f usor si discret spre buzele lui cu ochii in jos. o sa va saruta'ti, si de aici totul e o joacawinking

| laura_8904 a răspuns:

Sal; cred ca esti putin timida stai linistita vei ajunge si acolo deocamdata nu grabii nlucrurile totul va merge de la sine

| Just Kiddin' a răspuns:

Ideea e ca sarutul se simte. daca vreti sa va sarutati, atunci va apropiati din ce in ce mai mult si, daca simtiti ca asta trebuie sa faceti, va sarutati. asta nu se spune in cuvinte. te saruti si gata! e o stare nu e un obiect pe care il vrei sau nu il vreiwinking

succes! si sa ne spui cum a fostwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pue pe cineva sa il intrebe.Sunteti impreuna?