| Raull95 a întrebat:

Am o problema, nu prea pot sa-mi satisfac prietena, problema e ca ma excit foarte repede si imi vine foarte repede, apuc de 2, 3 ori apoi ma termin ce sa fac?

un sfat ceva?

Multumesc

O zi buna!

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ai grija de ea mai intai, preludiu, "pune botul la savarina" daca nu te deranjeaza, nu ar avea de ce sa te deranjeze, ma rog, fiecare cum crede. Sunt multe metode de a stimula o femeie si de a o face sa se simta implinita, si apoi, cand e toata "flescaita", rezolva-te si pe tine.
Scuze pentru limbajul de mahala.
P.S. Nu te masturba, nu te va face sa durezi mai mult, ci sa simti mai putin. Masturbarea poate face sa scada nu doar dorinta, ci si sentimentul de iubire pe care il ai si poate avea si alte efecte.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fara practica si antrenament nu poti sa inveti o activitate. Doar in timp vei reusi sa-ti temperezi dorinta sexuala ceea ce va avea drept urmare o crestere a timpului de actiune.Incet incet ti se va imbunatati performanta.

| Emilian65 a răspuns:

In situatia ta este bine ca in timpul actului sexual sa faci o pauza de circa 10-15 secunde, fara sa o scoti afara, si apoi sa continui actul sexual normal. Vei vedea ca actul sexual propriuzis va dura mai mult.

| Croampa a răspuns:

Un sfat: cand simti ca-ti vine sa te termini opreste-te putin si incerca sa prelungesti preludiul cu ea! happy

| Silvia93 a răspuns:

Masturbeaza-te inainte de actul sexual ca sa poti rezista al doilea mai mult.

| Raull95 explică (pentru Silvia93):

Am inteles, doar ca apoi nu mai am cheful ala care trebuie...dar mersiii pentru sfat te pup!