| mihai19010 a întrebat:

Salut am si eu o problema da sa fiti seriosi. Am 17 ani si sunt virgin, prietena mea are 15 si nu e. Am asa un fel de frica pentru prima data sa nu ma fac de ras cand o fac daca nu o satisfac calumea ca ma termin repede si ca nu prea am experienta. As vrea cateva sfaturi daca vreti

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La 15 ani si sa te faci de ras?

| Azµre a răspuns:

La 15 ani nu știe aia ce e aia plăcere nu face diferența între sex și dragoste, la 15 ani nu știe ce e orgasmn crede-mă, orice ai face o face să se simtă bine... vrei ca să pari cunoscător de cauză, bagăi la început un deget în păsărică pe urma două la preludiu excito așa, apoi bagi penisul laughing astă să lași impresia că nu e prima dată pentru tine.

| mihai19010 explică (pentru Azµre):

Dar e normal dupa vreo 5 min sa te termini?

| Azµre a răspuns (pentru mihai19010):

Actul ideal este situat între 5-7 minute. Așa că nu trebuie să îți faci probleme.

| Oanaa93 a răspuns:

Stai linistit ca la 15 ani nici nu cred ca stie exact cum arata tongue. Poate te-a mintit poate ii virgina te-ai gandit la asta? Unele fete tind sa minta despre chestia asta ca si cum le-ar fi rusine ca sunt virgine tongue. Cat despre actul sexual nu iti fa griji va merge de la sinetongue