| Rokerul a întrebat:

Am o problema. Penisul meu are o marime prea mare si parca imi e rusine sa ma arat cu un penis atat de mare in fata iubitei mele.
PS:penisul are marimea de 35 de cm.

21 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Daca era atata, erai manelist.

| inger02 a răspuns:

Lol)) nu prea cred nu sti sa mintiwinking ce esti facut de un taur si nu stiu eu rolling on the floor

| Acadeeeaa a răspuns:

Ce tristsad
3, 5 cm... e cevasad. Imi pare rau pentru ca ai marimea aceasta, si mie mi-ar fi rusine.

| KaterinaPetrova a răspuns:

rolling on the floor ne mai minti mult?
mai bine du-te si culca-te, poate te trezesti din vis.
a fost tacto cal cumva? laughing eu nu te cred. pana nu vad nu credrolling on the floor

| KaterinaPetrova a răspuns:

App.
Jonah Falcon, in varsta de 39 de ani, este mandrul posesor al unui penis de 33 de centimetri, probabil cel mai lung organ sexual pe care l-a vazut omenirea pana in prezent.

| Chrisstine a răspuns:

Lolrolling on the floorda ce esti cal?rolling on the floor:Owtf

| MescaMascalina a răspuns:

Bagati-l in fund sa para mai mic

| FlorinDiablo a răspuns:

Du-te la naum ciomu din ala de 35 iti face douawinking

| alliss a răspuns:

Vreau sa-ti corectez intrebarea.

" Am o problema. Penisul meu are o marime prea mica si parca imi e rusine sa ma arat cu un penis atat de mic in fata iubitei mele.

PS:penisul are marimea de 3.5 cm. "

Cam asa trebuia sa sune rolling on the floor 3.5 cm nu 35 rolling on the floor. Nu stii sa minti deloc rolling on the floor

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Măă @Roakere cel mai mare ''instrument'' are 33 de cm si tu deja ai intrecut recordu'? Mai pune inca o data rigla si mai masoara o data siii apropo...ai grija cate pahare de bere bei inainte sa pui intrebari pe TPU laughing

| regele1 a răspuns:

Hmm,se pare ca pe internet oricine poate fi superman.

| ketanal a răspuns:

Si eu am un elefant roz in camera...
Adica fiecare se laude pe TPU cu ce-ar vrea!
Hai ma leși!

Răspuns utilizator avertizat
| Justme_5871 a răspuns:

Nu mai visa, cu ochii deschisi!

| abc1234 a răspuns:

Taio in jumate

| DarkAngel42 a răspuns:

Du-te mah greseala de tipar (3, 5) ce cine are marimea asta nu-i stii sa minti deloc daca il aveai atat de mare trebuia sa fii mandru.

| DarkAngel42 a răspuns:

Dupa cum ziceam du-te si mai mananca pizza

| masakrer1 a răspuns:

Ar trebui sa fi mandru

| Rokerul explică:

Pai era doar o gluma bai

| D3ngerouS a răspuns:

Ma taietio in jum rolling on the floor

| danny_2096 a răspuns:

Vroia sa spuna 3, 5 cm