| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! Stiu ca e stupida dar va rog sa nu o luati in gluma.Cand m-am sarutat cu partenera frantuzeste s-au ras niste prieteni de-ai mei fiindca nu miscam buzele deloc, doar limba, buzele le tineam lipite de ale ei.Ce trebuie sa fac cu buzele cand sarut cu limba? Va rog sa nu radeti!

3 răspunsuri:
| JustThat a răspuns:

Nu mai analiza atat de mult un sarut... Doar bucura'te de moment happy Poate ar trebui sa iesi mai mult doar cu ea. Sunt mai multe tipuri de saruturi, poate ca alaturi de ea vei invata mai multe. Nu'i mai baga in seama pe prietenii tai! Doar bucura'te de ea:*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Auzi, da tu stai asa la analizat cand te saruti? e treaba voastra, nu inteleg de ce lasati pe careva sa va analizeze in halu asta?

| BlackHAT a răspuns:

Ieşi de acum numai tu cu ea.În general, prietenii fac glume proaste, rad ( exemplul tau ) sau cine știe ce altceva.