| Legiuitor a întrebat:

Cand ma sarut cu partenera frantuzeste(sarut cu limba) nu stiu cum sa imi misc buzele.Mi-e frica sa nu o musc sau alte chestii.Cand o sarut imi misc limba dar buzele le tin lipite de ale ei.Ce trebuie sa fac cu buzele cand ma sarut cu limba? Va rog sa nu radeti!

3 răspunsuri:
| figure a răspuns:

Nu te gandi la buze, limba, sarut, tehnici. Intra in moment si nu te mai gandi. Cel mai frumos sarut este ghidat de emotie si instinct (si amandoua le ai fix atunci cand dai "shut down" la ganduri).

Si. daca e musai sa te gandesti la ceva, gandeste-te ca o iubesti atunci cand o saruti. Indiferent daca e adevarat sau nu, sarutul va fi "adevarat"!

| IonutMihalache a răspuns:

Pff. ''e grele'' laughing

| marcelyynoo a răspuns:

Ei bine fratioare asta numa sarut frantuzesc nu se numeste