| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema sunt cu o fata imi place foarte mult de ea sunt nebun ii zic in ficare zi dar pe ea nu prea o intereseaza imi zice ca este cu mine ca sunt simpatic si atragator fizic si cam atat ce sa fac in cazul asta? sa continuii relatia si cu timpul poate ii va placea de mine sau sa ma despart de ea nu umbla dupa bani... sau chestii de genul acetsta

Răspuns Câştigător
| Sabinutza16 a răspuns:

Pur si simplu nu-i mai spune ca esti nebun dupa ea ca asa crede ca te are la deget si ca poate sa faca cu tine ce vrea ea si pur si simplu nu o intereseaza, faza e ca daca nu i dai un motiv pentru care sa lupte atunci nici nu va lupta ca ea crede ca deja a castigat si nu o mai intereseaza! Fa asa incat ea sa creada contrariul, nu zic sa te desparti de ea sau so inseli cv de genu nu nu, nu i mai spune ca ti la ea pur si simplu trateazo putin mai indiferent si vei vedea ca o sa recapaciteze! Bafta:*
P.S Nu fi slab si daca ti-ai propus ceva nu te lasa chiar daca ispita bate cotele maxime happy

1 răspuns:
| Noveron a răspuns:

Eu zic sa ramai cu ea daca te place cat de cat. Poate isi va da drumu mai incolo si te va placea pentru ce esti.Bafta!