| meetyourmaker a întrebat:

Am o problema. Sunt o persoana extrem de rece si dura si nu las niciodata ambitia la o parte ca sa iasa ce e mai bun din mine.

Nu-mi place asta si nu stiu ce sa fac, sfaturi?

4 răspunsuri:
| briana a răspuns:

Buna singura solutie e sa mai las si u de la tine.o prietena de-a mea este la fel ca si tine este foartre rweece nu lasa pe nimeni sa se apropie de ea si se crede o vedete adic i foarte fitoasa. Toti colegi in afara de mine nu o suporta mi-au zis si fetele cai increzuta si eu s singura care o inteleg. Dar am probleme din cauza ei pentru ca eu tr ca sa sar pentru ea. Sh asa se iau si de mine da ma duce capu si fac ca totu sa fie in favoarea mea. Dar ceea ce vreau sa zic e ca o sa ramai singura pentru ca cei care vb cu u vor avea probleme din cauza ta. Sh eu am vrut demult ca sa nu mai vb cu ea da mi-e mila de ia si nu-s nu imi place sa o vad ca sufera. Ar fi bine saa te schimbi dac nu vrei ca sa suferi si mai mult. Singuratatea doare si tr sa trim in comuniune.

| alexutza1183 a răspuns:

E bine ca esti asa, ca ajungi unde iti propui, dar prin comportamentul tau incearca sa nu iti indepartezi persoanele de langa tine pentru ca astfel te vor uri si vei ramane singur/a.
succes!

| Euics a răspuns:

Uite.cateodata incearca sa lasi de la u. darr porneste de la cel mai mik nivell. daca candva iti cere un pix. si u nu ai de exepmlu, nu tipa la el sau sa il iei in bat'jocura.si spune'i frum ca nu ai si daca e chiar sa'l ajuti.sa ceri si mai departe, pentru el.
si treptat incearca sa fii cum iti doresti.pentru ca daca nu te simti bine in pielea ta. nu vei rezolva nimic in viatahappyps: iti sp asta. din propria experientaahappy Successwinking

| leoand a răspuns:

Fa cum stii