| Dreana a întrebat:

Am o problema, persoana pe care o plac nu ma place pe mine ci pe alta fata..Am nevoie de sfaturi cum sa-l fac sa ma placa.Dau funda*_*

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aia nu e iubire e doar frustrare de a nu avea ce vrei atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elimină concurența.

| Dreana explică (pentru anonim_4396):

Si cum sa o fac?

| alexstar_1336 a răspuns (pentru Dreana):

rolling on the floor)) cu un glont rolling on the floor))))))))

| Dreana explică (pentru alexstar_1336):

Ahabig grin

| clickkcilc a răspuns:

Pai fii tu insuti. daca nu te place asa nu cred ca merita sa lupti pentru el, degeaba incerci sa te schimbi ca o sa obosesti la un moment dat si apoi cand revii la forma ta s-ar putea sa ai surprize.am observat ca se poarta un lucru care mie mi se pare penibil si anume sa incerci sa fii ca tipa aia

| Lucitu a răspuns:

Nu se poate dragoste cu forta... esti egoista in momentul de fata, daca o placi o sa treci usor peste... e plina balta de peste, nu fa nici-o prostie, renunta sau asteapta daca vrei, nu te baga intre ei.

| Dreana explică (pentru Lucitu):

Hm...Nu suport sa-i vad zilnic impreuna dar partea cea mai rea este ca acea fata se presupune ca este prietena mea...

| gheorgheasdfghjkl a răspuns:

E simplu ii propui o partida de sex si poti considera ca e al tau
P.S daca esti frumoasa si ai o figura super la sigur nu va refuza sexul