| PussicatDolls a întrebat:

Am o problemahappySunt sigura ca cel putin 50% dintre voi o sa radeti dar trebuie SA va cer ajutorullove struck
M`a sunat intr-o seara de pe telefonul celui mai bun prieten al lui. mi-a spus ca vrea sa stam impreuna.Eu i-am spus ca nu prea vreau pentru ca mi`e frica sa nu`si bata joc de mine, iar el a tot insistat ca ma place si mi-a promis ca n`o sa`si bata joc de mine.Si eu, intr-un final, am acceptat.Am fost impreuna trei zile si a 4a zi, m`a sunat prietenul lui si mi-a zis sa am grija ca baiatul[care era pr meu]de fapt isi batea joc de mine.Respectivul,a inceput sa ma injure, sa ma batjocoreasca si, in urma suferintei[pentru ca eu chiar am suferit]m`am imbolnavit
Poate n`o sa ma credeti, nu prea stiu cum sa va explic dar sufar de dubla personalitate.Adica acum sunt cineva, sunt ceea ce sunt, iar e posibil ca, in secunda urmatoare sa fiu cealalta jumatate a mea. Spre exemplu, ieri, cand eram partea negativa, am vrut sa omor pe cinevasadDar, jur ca nu stiam ce faccrying
Mi`e frica ca poate fi mai rau de atat. Voi ce ma sfatuiti si va rog frumos sa nu radeti de mine!sadVa multumesc si pentru sfat si pentru intelegere

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

La varsta ta, in niciun caz.Cum zic ceilalti,o fi efectul telenovelelor.
Ce zici tu e de fapt o poala psihica, cica destul de controversata, rara.

Ai suferit...iti spun eu ca am crezut ca fac riduri de la asta si tot nu am vreo tulburare mintala, asa ca stai linistita si nu te mai gandii la prostii.

| PrecioussGirl a răspuns:

Si eu ma uit la telenovela aiawinking
asa ca lasa glumele proaste fetitzo laughing

| alylove15 a răspuns:

Telenovelele estearolling on the floor,cica dubla personalitate in viata normala, reala nu exista asa ceva, si daca chiar e adevarat iti recomand sa te internezi la un spital de nebuni o sa ai multi prieteni acolo.winking

| XK a răspuns:

laughing a intrat dracu in tine...si nu numai dracu, o-sa mai intre multi laughing

| dany3la a răspuns:

Asta cu dubla personalitate ai luat-o din telenovele fato! In realitae nu exista asa ceva.
Sa presupunem ca ai "dubla personalitate". Daca "partea negativa" ar vrea sa omoare pe cineva,"partea pozitiva" nu-si mai aduce aminte.
Te uiti prea mult la telenovele.Da, oricum e de raslaughing)

| DeathIncarnate a răspuns:

Lasa filmele de genu astarolling on the floor))))))))))))))))citeste dracu niste almanahe

| DeathIncarnate a răspuns:

9x9 bravo fratele meu ce raspunsrolling on the floor))))))))))))))

| TeeaBaang a răspuns:

Ce telenovela e asta?"Iubire cu chip rebel" nu?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa patim multi, nu ai nicio boala. Pur si simplu, aveai alta dispozitie, gandeai altfel influentata de circumstante si nimic mai mult. Ti-ai bagat doar in cap ca ai dubla personalitate, dar scoate-ti ideea asta ca totul e in regula de fapt.