| Addaaa99 a întrebat:

nu stiu ce sa fac
deci sa va spun povestea
acum vreo 3 4 luni. m-am imprietenit cu o fata.ne intelegeam fff bine pana cand ea s-a combinat cu baiatu cu care am fost combinata si inca imi mai place de el. inf. el si a batut joc de ea si dupa ce sau daspartit
m-am combinat iar cu el am stat vreo luna si cevasi eu i-am dat papuci
si dupa ce m-am despartit cophila aia a venit pe acolo pe unde stateam eu si eu m-am luat de ea am inceput sa ne batem. [ea parca innota cum se batea] si a doua zi la scoala [sunt in scoala cu ea] ea spus lu baiatul ala [mihai] ca m-a batut de mi-a sarit apa in cap tot in ziua aia mihai a venit la mine si mi a zis ca m-a batut [alexandra fata aia] si blablabla asa si eu i-am zis ca cei cu aia ca nici macar nu stie sa se bata inf un timp nu am avut trebuie cu ea si azi impreuna cu o colega din clasa de la mine mau sunat si au inceput sa ma injure eu am vb ff furmos cu ele si m-ia cerut un baiat [andrei] sa vb el cu ea a vb si el foare frumos si i-a zis ca eu sunt pr ei [nu e inf si tot asa a tinut-o pana cand s-a enervat una din pr mele cele mai bune si a luat-o la telf si a incpeut sa o injure pe cea de la telefon [colega mea de clasa] la care iulia [colega] a spus ca isi pare rau si nu stiu ce si dupa cateva min ma suna pe mine si imi zice sa o iert ca a pus-o alexandra eu am intrebat o unde s ele si o zis ca intr-o gradinita si o venit pe noi ne o luat in gradinita iar lui alexandra si cine ma era pe acolo le a spus ca se duce sa beie apa inf. alexandra si cu miruna [pr ei] au murit de frica [normal erau 3 baieti si 3 fete cu tot cu mine]. si le am zis eu in special lui alexandra ca daca nu termina cu prostiile astea de doi bani o sa isi ia bataie mare. si nu stiu ce sa fac? dativa cu parerea plzz fundita pentru cea mai buna parere

Răspuns Câştigător
| paramore a răspuns:

Daca esti mai desteapta ca ea nu o mai baga in seama si dk nu se potoleste... da-i vreo 2 sa te tina mintelaughingsunt unele care chiar nu pricep de vb bunawhistling

5 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Esti imatura bay
Chiar trebuie sa ajungeti la bataie pentru un baiat? Ce drk
si cand colo ala e cu vreuna si rade de aman2
impakte drk cu alea si rabunati va pe cretinu ala ca merita.Si lasati prostiile ca nu ajungeti nicaierea asa
grow up!

| vlaaddd a răspuns:

Dificil sa citesc asa ceva.

Din cate am inteles eu, tu ai batut-o p'aia si ea inota, si tu ai fost declarata castigatoarea galei k1?

| dienuk a răspuns:

Asta e tot ce stii? Doar cu asta ii poti da peste nas? Poate sa'si ''ia'' ea o baiate MAre ca nu-i pasa, doar ai zis ca ai mai batut-o odata. Chestiile astea sunt niste copilarii.cu sunatu cu injuratu cu batutu. cu prietena care a stat cu ea si m-a injurat dupa vine sa isi ceara scuze chatterbox

daca tu esti mai desteapta ca ea, ignoro, comporta-te ca si cum nu ar exista, pana la urma tu te-ai ales cu baiatu'. o sa se plictiseasca la un moment dat cand o sa vada ca nu-i mai dai atentie, atata timp cat tu ii faci jocul. o sa continue, las-o sa se joace de una singura.

Răspuns utilizator avertizat
| Addaaa99 explică:

Da mai. nu eu eram imatura... da ea trece pe langa mine asa si imi da o privire si eu i-am zis ce mai faci draga nu sti sa saluti si ea a inceput cu bataia