| TudorGamer a întrebat:

Am o problema! Va rog raspund RAPID!big grin! DECI: Imi place de o fata care este foarte populara prin oras si eu sunt vazut cam ala mai fraier! Si eu ma inteleg super bine cu ea suntem buni prieteni! Nus tiu cum sa-i spun ca o iubesc! Ma gandesc ca iar fii rusine! Si ea vrea saa stie multe despre mine! In trecut am fost certati! Si acum ne intelegem bine dar nu prea facem parte din acelasi grup d eprieteni! CE SA FAC? ajutati-ma va rog cat mai rapid!

5 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Nu trebuie sa te intereseze de grupul ei de prieteni. Daca o placi, ma rog, o iubesti, trebuie doar pe ea si sa nu iti pese de cei din jur. Intalneste-te odata cu ea si spune-i ca o placi, nu ca o iubesti, pentru ca ai putea sa o sperii urat asa. Bafta multa si La multi ani!

| MoxiMonny a răspuns:

Aveti o viata destul de diferita sa zic așa. Dar important intr-o relatie este să vă intelegeti nu sa fiti amandoi populari sau sa va intelegeti cu prietenii fiecaruia. Oricum fi si tu mai indulgent, cine știe poate intr-un final o sa te intelegi cu prietenii ei, fiecare om are o parte buna, incearca sa vezi numai aceea parte, iar pe cea rea s-o evidentiezi numai cand trebuie (adica sa nu-si bata nimeni joc de tine). Mie mi se par cele mai dragute saruturile "ca in filme" adică....sa nu fie programat. O inviti la o iesire si incerci s-o săruti. Uită de clasicul vrei sa fi cu mine?". Asta e cel mutin parerea mea. Iti urez bafta!

| TudorGamer explică:

Si am uitat sa mai spun ca nu ma inteleg bine cu grupul ei de prieteni!

| MarioQWERTY a răspuns:

Cand aud cuvantul asta popular imi vine sa ma urc pe pereti, deci in ziua de astazi un om "popular" e acela care iasa in evidenta prin prostia s-a, fiindca asta place celor de langa ei..Sa ma contrazica cineva daca nu e asa, iesi la un suc sau film si rezolvi problema cu o discutie.

| ankoro a răspuns:

Prieten,prietenel,prietenas.Parerea mea(ca fata)ar fi sa ii spui sincer:"Georgiana, te iubesc."Si am incheiat subiectul. Orice numea ar avea nu conteaza. Fetele vor sinceritate de la voi, baietii!happy
Succes